1992 Yılında kurulan şirketimiz büyük taahhüt projeleriyle beraber perakende satış bölümü olarak kazan, boyler, brülör, radyatör, klima, VRF sistemleri, kombi satış ve taahhütleri yansıra konut, apartman, villa, iş merkezleri, sanayi kuruluşları, endüstriyel tesislerin doğalgaz dönüşümü, mekanik tesisat sistemleri, ısıtma, soğutma, havalandırma, otomatik kontrol ve otomasyon sistemleri, pompa ve hidrofor sistemlerinin anahtar teslim projelerini yürütmektedir. Aynı zamanda BUDERUS Isıtma Sistemlerinin ve BOSCH Termoteknik münhasır Ankara bayisi olarak hizmet vermekte ve ağırlıklı olarak bu firmaların cihazlarını kullanarak, pek çok taahhüt işini başarı ile tamamlayıp referanslarımız arasına katmaktayız.

Mekanik tesisat sektörünün satış, proje, taahhüt ve mühendislik hizmetleri veren şirketimiz, bu uygulamaları yaparken sosyal sorumluluk bilinciyle, çevreye duyarlı, günümüzün enerji darboğazını da dikkate alarak ekonomik, yüksek verimli ve kendini geri ödeyen sistemlerin kurulumunu yapmakta bu konuda sektördeki değişikleri yakından takip edip en son yenilikleri uygulamaya çalışmaktayız.

Teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan öğrenmeye açık bir kadroya sahip ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan şirketimiz, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

2018 yılında yenilenen mağazamız, uzman teknik kadromuz ve uygulama elemanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyacağız.

perakende.jpg      perakende2.jpg
 
perakende3.jpg     perakende4.jpg

Çözüm Ortaklarımız